Schola

Schola je určena pro všechny děti a mladé, kteří mají chuť zpívat a hrát. V současné době máme kolem dvaceti členů. Pravidelně doprovázme a zpíváme nejen při nedělních mších, ale také při různých slavnostech, koncertech a oslavách města Příbora (Živý Betlém, Vítání jara a další). Zkoušky jsou každou neděli od 8:30 ve farním sále na příborské faře. Takže pokud rád zpíváš nebo hraješ na nějaký nástroj, můžeš se přidat k nám.

Naše schola vznikla v roce  1990 a za celou dobu prošlo tímto sborem na 70 zpěváků a zpěvaček. V současné době  vedou scholu bratři Karel a Martin Monsportovi. Schola má za cíl aktivně zapojit mladé lidi do liturgie a rozvíjet hudební dovednosti.

Dále se v naší farnosti schází také příležitostný Smíšený chrámový sbor, který vystupuje především o Vánocích a Velikonocích.